Bien Blog

Bien Blog

ANNELER GÜNÜ’NDE MEKANLAR IŞILDASIN

Bien’le eviniz ışıltılı, anneniz mutlu olsun

Seramik sektörünün öncü firması Bien, Country Wood, Wedding Collection, Marmol ve Fusion serileriyle mekanlara ışıltı katıyor. Annenizin evini Bien’in zarif koleksiyonlarından biriyle yenileyerek, Anneler Günü’nde onu mutu edebilirsiniz.

11 Mayıs Anneler Günü yaklaşıyor, peki siz annenizi bu özel gününde nasıl mutlu edebileceğinizi düşündünüz mü? Anneler Günü’nde ona verebileceğiniz en güzel hediye, evine ışıltı katmak!

Bunun için yapmanız gereken tek şey, evinin mekanlarını Bien’in birbirinden şık koleksiyonlarından biriyle yenilemek. Seramikte trend yaratan markalar arasında yer alan Bien’in göz kamaştırıcı serilerinden biri muhakkak annenizin ruhuna hitap edecektir…

Beyazın masumiyetini simgeleyen Wedding Collection serisi dekorasyonda yalınlıktan taviz vermek istemeyenlere hitap ediyor. 30×80 beyaz fon ve 30×80 tela dekorlardan oluşan seri, ferah bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Bir ustanın ellerinden çıkmış izlenimi yaratan Marmol koleksiyonu, mermerin asaletini evlere taşıyor. Bien, 30×80, 40×40 ve 14×30 ebatlarıyla duvarda, yerde ve bordür olarak kullanılabilecek bu seriyi üç farklı renk alternatifiyle sunuyor.

ZARAFETİ ELDEN BIRAKMAYANLAR VE COUNTRY TARZINI SEVENLER

Annenizin ruhunu dinlendirmesini istiyorsanız, tercihinizi Fusion serisinden yana kullanabilirsiniz. 30×80, 40×40 ve 14×30 ebatlarındaki Fusion koleksiyonu, adeta narinliğin ve zarafetin seramiğe yansımış hali.

Koleksiyonlarıyla sektöre yön veren Bien, elbette country tarzını sevenleri de unutmadı… Aqua ve turkuvaz renklerindeki Country Wood serisi, banyoda gürül gürül akan bir şelale olduğu hissini uyandırıyor.