Bien Blog

Bien Blog
Color Collection
Marmol
Makuate

Aşkınız Doğallığını Korusun

AŞKINIZ DOĞALLIĞINI KORUSUN

Mekan insana doğrudan nüfuz eder. Ünlü filozof Hediger, böyle diyor, nasıl bir yerde yaşadığımızın davranışlarımıza duygularımıza etki edeceğinden söz ediyor. Sevginizin nasıl bir ortamda seyrettiği önemlidir Sevgililer Günü’nde yaşam alanlarınıza bir yenilik getirerek, ona hak ettiği değeri verdiğinizi gösterin.
İnsanın sevgilisi, yanında en doğal olduğu kişilerin başında gelir. Bu yıl ki Sevgililer Günü’nde oturma odanıza, salonunuza, banyonuza ya da mutfağınıza döşeteceğiniz Bien Seramik ürünleri ile aşkınızın doğallığını ve gücünü vazgeçilmez kılın.
Unutmayın: Doğallık, ona uygun ortamlarda yaşanır!
Bien Seramik 14 Şubat Sevgililer Günü için sevdiğinize birbirinden farklı 3 özel koleksiyon sunuyor.

COLOR COLLECTION: Çok renkli, eğlenceli, dinamik
Color Collection serisi her türlü alanda kullanabileceğiniz renkli ve zengin seçenekleri ile her mekanın vazgeçilmezi oluyor. Renklerden alacağınız dinamik ve pozitif enerjinin yanı sıra salon ve oturma odalarınıza çocukça ruhunuzu yansıtabilir ve misafirlerinize eğlenceli bir ortam sunabilirsiniz.

MAKUATE: Otantik, Romantik, Dikkat Çekici
Mekanlarında sıra dışı bir ortam yaratmak isteyenler Patchwork tasarımlı dekofon ürününü tercih ederken, sadeliği dekofonla farklılaştırmak isteyenler için ise özel üretilen Makuate serisi parlak ve birbirinden uyumlu yüzey renkleriyle görenleri kendine hayran bırakıyor.
MARMOL: Göz alıcı, şık, akılda kalıcı
Yaşam alanlarını zarif desenleri ve şık tasarımları ile buluşturan Bien, Marmol serisi ile de mermere yeni bir boyut kazandırıyor. Evinizin en güzel köşesini Marmol serisinin göz alıcı renkleri ve farklı tasarımları ile baştan yaratıp akıllardan çıkmayacak bir ortam haline getirebilirsiniz.