Bien Blog

Bien Blog

BEMBEYAZ BANYOLAR

Birbirinden göz alıcı desenleriyle Bien serileri beyazın zarafetiyle kıskandıran banyolar yaratıyor

Işıklandırma seçeneklerinden dolaplara, banyolarda son yıllarda en çok sadelik arayışı öne çıkıyor. Arınma hissini ve şıklığı aynı anda yaşatan beyaz ve yalın banyolara olan ilgi her geçen yıl artıyor. Her renk ve dokuya uyumlu, dekorasyonda değişiklik yapmaya elverişli ve birkaç küçük dokunuşla bambaşka bir havaya bürünebilen bembeyaz banyolar Bien’in göz kamaştırıcı ürünleriyle fark yaratıyor.

Beyaz fon üzerine birbirinden güzel desenlerle göz dolduran Bien serileri geniş alanlara hareket getirirken, küçük banyolara da derinlik hissi katıyor. Farklı doku seçenekleriyle sunulan seriler, kombinasyon alternatifleri sayesinde de ev sahibinin zevkini ve tarzını yansıtıyor.

Saba-136

Mekânların tatlı esintisi: Saba

Duvarlarda duman etkisi yaratan Saba serisi sade ama parlak ürünleri sevenlere hitap ediyor. Çok geniş bir kullanım yelpazesine sahip seri, geometrik hatları ve yalın renkleriyle beyazın hüküm sürdüğü banyolara dinginlik veriyor, ferahlık veriyor.

Alto-238

Her adımda yeni bir pırıltı: Alto

Alto serisi, dokusundaki üç boyutlu kabartmalar ve parlak yüzeyi sayesinde bakış açısına göre renk değiştiriyor. Işık oyunlarına cevap veren serisi banyolara zenginlik ve ışıltı katıyor.

Fusion-154

Banyonuzda inci zarafeti: Fusion

Bir inci kolyenin zarafeti… Bien’in Fusion serisi inci zarafetini banyolara taşıyor. Duvarları adeta birer mücevhere dönüştüren Fusion, göz kamaştırıcı banyolar yaratmak isteyenlere hitap ediyor.

Yorum Yap