Bien Blog

Bien Blog
BUXY
Emperador
MARMOL-LOTUS
NURA
QUARTZ-GRI
STELLA

OTELLER İÇİN SİHİRLİ DOKUNUŞLAR

Bien’in estetik ve dayanıklılığı birleştiren karo serileri, spa’dan havuzlara, banyodan lobilere, otel ve tatil köylerinin farklı alanları için ideal çözümler sunuyor.

 

Tüm yılın koşuşturması içinde özlemle beklenen, kimi zaman aylar önceden planlanırken kimi zaman son dakikada bir sırt çantasına tıkıştırılmış birkaç parça eşyayla çıkılan tatiller herkes için büyük önem taşıyor. Tabii tatilin nasıl geçeceği, kiminle ve nereye gidildiği kadar, seçilen tatil mekanıyla da yakından ilgili. Otel veya tatil köyü ne kadar iç açıcı ve konforlu olursa günler de o kadar keyifli geçiyor.

 

Her yıl dünyanın dört bir yanından gelen milyonlarca turisti ağırlayan Türkiye, yerli ve yabancı tatilcilerin dikkatini çekmeyi hedefleyen, birbirinden farklı konseptlerle tasarlanmış tatil tesisleri açısından çok zengin bir ülke. Fakat konseptler hayata geçirilirken doğru malzeme ve ürünler kullanılmadığında hedeflenen kalite tutturulamıyor ve sonuç maalesef hüsran oluyor… Bu noktada kaliteyi ve dayanıklılığı birleştiren Bien serileri imdada yetişiyor!

 

Bien, lobiden otoparka, spa’lardan havuz kenarlarına, kafe ve restoranlardan banyolara tesislerin çeşitli kullanım alanları ve mekanları için estetik, kaliteli, sağlam, pratik ve güvenli çözümler sunuyor. İşte farklı ihtiyaçlara cevap veren, farklı zevklere hitap eden Bien koleksiyonları…

 

 

Marmol

Kim demiş tatil yormaz diye? Günün yorgunluğu canlandırıcı bir duş ya da sıcak bir banyoyla atılır! Bir mermer ustasının elinden çıkmış izlenimi yaratan Marmolkoleksiyonu, mermerin asaletini otel banyolarına taşıyor. Bien, 30×80, 40×40 ve 14×30 ebatlarıyla kullanılabilecek bu seriyi üç farklı renk alternatifiyle sunuyor.

 

Stella

Tatilcilerin çay-kahve içerken soluklanıp leziz yemeklerin tadına varabilecekleri mekanlar, otel kafeleri ve restoranları… 40×40 ölçüleriyle Stella serisi, hareketli alanlar oluşturmak isteyenlerin tercihi. Uyumlu renkleri zarif desenlerle harmanlayan koleksiyon, sıcak ve samimi bir ortam yaratmak için harika bir seçim.

 

Nura

Tatil mevsimi, dinlenme zamanı… Mekanların dinlendirici olmasının yolu da uyum ve sadelikten geçiyor. Zarif renk ve desenleri kabartılı yüzeyiyle birleştiren Nura, spa, havuz kenarları ve bahçe gibi sosyal alanlara ahenk ve huzur katıyor. 50×50 boyutlarındaki, bej ve kemik renklerinden oluşan Nura serisi sadeliğin gücünü simgeliyor.

 

Belgium Stone ve Quartz

İlk kez ve sadece Bien teknolojisiyle üretilen 2 cm kalınlığındaki Belgium Stone ve Quartz full body teknik porselen seramik karolar son derece dayanıklı oldukları için balkon, teras, bahçe ve havuzlarda tercih ediliyor. Açık alanlar için özel olarak tasarlanmış, çatlamaya ve kırılmaya karşı dayanıklı bu karoların yüzeyleri kaymadığından, sık sık temizlenen veya havuz başı gibi ıslak zeminlerde güvenle kullanılabiliyor.

Ürünlerin bir önemli özelliği de zahmetsizce, yapıştırıcı, sıva ve derz kullanılmadan döşenebilmeleri. Ayrıca taşıcıyı aparatlar üzerine yerleştirilebilen seramiklerin altına sulama ve aydınlatma sistemleri yerleştirilebiliyor, böylece ısı ve ses yalıtımı artırılıyor.

Buxy

40×60 ve 61×61 ebatlarındaki Buxy serisi etkileyici renkleriyle dikkat çekiyor. Füme tonlardaki yer ve duvar karoları, asimetrik mozaik desenlerle hareket kazanıyor. Dona karşı dayanıklı koleksiyon, bahçe, teras ve havuz gibi açık alanlar için ideal.

 

Emperador

Dünyaca ünlü İspanyol Emperador mermerinin seramiğe yansıması olan Emperador serisi, Bien’in teknolojiyi ne kadar mükemmel bir şekilde kullandığının kanıtı. Zarafet ve sadelikten ödün vermeyenlerin seçimi Emperador, tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde sekiz renk ve dokuz boyut seçeneğiyle sunuluyor.